MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 6104292
nr 610 4292
Skänk
1800-tal, bemålad, längd: 78, djup: 38, höjd: 100
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
3.300 kr
måndag 16 november 2009
kl 19:05:35
300 kr
350 kr
600 kr
500 kr
1.300 kr
6
700 kr
6
800 kr
6
900 kr
6
1.200 kr
7
1.800 kr
8
2.800 kr
9
2.200 kr
10
2.700 kr
10
11
3.000 kr
11
3.200 kr
Skänk
Kondition: slitage
nr 610 4292
Skänk
Kondition: slitage
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 3.300 kr |
måndag 16 november 2009 |